Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
DomSTAV, s.r.o predajňa stavebnín,kúpeľnový ateliér

O nás

DomSTAV spol. s r.o. je tu pre Vás už 22 rokov

Zaoberáme sa predajom širokého spektra stavebných materiálov s cieľom obslúžiť každého zákazníka, individuálneho stavebníka a stavebné firmy. Náš stabilný personál Vám už 22 rokov odovzdáva svoje odborné znalosti v 3 prevádzkach stavebnín a v kúpeľňovom ateliéri. Pôsobíme v Žilinskom kraji a nájdete nás: 

 • v Ružomberoku od roku 1995,

 • v Klubine, okres Čadca, od roku 1999 - 2018 /marec/

 • v Žiline, od roku 2000,

 • v kúpeľňovom ateliéri v Ružomberoku od roku 2005.

Počas 22 rokov sme sa predajom stavebných materiálov podieľali na výstavbe a obnove mnohých stavieb, predovšetkým rodinných domov, bytov, bytových komplexov, obchodných domov, škôl, kostolov, farských úradov, penziónov, hotelov, reštaurácií a iných súkromných a verejných objektov. Podporujeme predaj slovenských výrobkov a preferujeme predaj stavebných materiálov a technológií, ktoré sú prospešné pre naše životné prostredie a dodržiavajú základné ekologické princípy. Sme spoločnosť, ktorá využíva energiu z obnoviteľných zdrojov na výrobu elektrickej energie a vykurovanie počas celej pracovnej doby v našej najväčšej prevádzke v Ružomberku.

Počas 22 rokov vývoja spoločnosti DomSTAV spol. s r.o. sme sa stali:

 • zakladajúcim členom Združenia obchodníkov so stavebninami Slovenska ZOSS, ktoré sa stalo členom európskeho združenia obchodníkov so stavebninami UFEMAT,
 • zakladajúcim členom Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín SOAS.

Na slovenskom trhu už 22 rokov spolupracujeme s dodávateľskými spoločnosťami európskych a svetových značiek, so spoločnosťami z bankového sektoru a iných odvetví. Naša spolupráca vydržala vďaka vzájomnému ústretovému prístupu a dôvere, profesionalite, stabilite a etike predaja.

Ďakujeme za Vašu priazeň!

Vízia

 • Stať sa významným predajcom stavebného materiálu vo svojich regiónoch a prispievať k spokojnosti každého zákazníka

Misia

 • Poskytovať kvalitné a cenovo dostupné stavebné a kúpeľnové produkty každému zákazníkovi a tak sa podieľať na zlepšovaní úrovne kvality slovenských stavieb a rekonštrukcií 

Ciele

 1. Maximalizovať spokojnosť zákazníkov
 2. Neustále sa prispôsobovať požiadavkám trhu
 3. Poskytovať komplexný sortiment materiálov
 4. Rozvíjať sa v profesionálnej oblasti
 5. Investovať do rozvoja pracovného prostredia
 6. Využívať obnoviteľné zdroje energie

 


606738

15.10.2019
Úvodná stránka