Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
DomSTAV, s.r.o predajňa stavebnín,kúpeľnový ateliér

Novinky

Villeroy & Boch

Firma Villeroy & Boch vznikla už v roku 1748 v srdci Európy v Luxemburgu a za dobu svojho pôsobenia sa stala svetovo preslávenou značkou. Už od počiatkov buduje svoju jedinečnú kultúru – Villeroy & Boch je preslávený svojou tradíciou, autenticitou a kvalitou. Ide o veľmi štýlové výrobky s nevšedným dizajnom. Výroba zahŕňa rozsiahly sortiment – umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, armatúry i kúpeľňový nábytok, ale aj dlažby a obklady, ktoré sú vhodné do kúpeľní, kuchýň aj pre terasy.                                                             

                                                                                                                                                                                                                          

 

Tisan 3v1

Kupeľňový infražiarič - ohrev / odsávanie / osvetlenie v jednom telese

Je séria kúpeľňových ohrievacích telies – infražiaričov (infračervená lampa) zahrňujúca funkciu ohrevu , odsávania a osvetlenia do jedného telesa. V priestore kúpeľní sa zariadenie inštaluje do podníženého stropu s minimálnou výškou 2,3m od podlahy kúpeľne. Svetlá výška medzi stropmi je potrebná min. 230mm. Umiestnenie zariadenia a elektrická inštalácia musí byť prevádzaná v súlade a za podmienok uvedených v návode na použitie . Zapnuté dve alebo štyri (250W/275W) infračervené lampy poskytnú náležitý tepelný komfort – jednoducho stlačením páčky vypínača. V telese výrobku zabudovaný radiálny ventilátor (120 – 180m³/h) odsaje vzniknuté pary. Centrálna (60W/100W) reflektorová žiarovka slúži na základné osvetlenie.

 

 

WC bez splachovacího kruhu - Rimfree

 Pri výbere WC dnes hrá okrem designu stále dôležitú úlohui dokonalá hygiena a jednoduchá  údržba WC. 

Základná výhoda RimFree  záchodov spočíva v tom, že nemajú vnútorný okraj/okruh.

 

 Žiadny vnútorný okraj, žiadne ťažko dostupné miesto, kde sa radi vyskytujú baktérie a nečistoty.  Záchod je takto na oveľa vyššej hygienickej úrovni. Čistota na WC má s RimFree úplne iný rozmer.

 RimFree záchody sa neuveriteľne ľahko čistia. Skutočne záchod stačí pretrieť handričkou.

 

 RimFree záchody s eko šetrným splachovaním 4 / 2,6 litrov spláchnu to, čo treba bez zbytočne minutých litrov navyše. Duálne splachovanie dokáže ušetriť až neuveriteľné peniažky v rodinnom rozpočte

 

 

 

Novinka v našej ponuke : tapety  do Vášho interiéru

 bližšie info po kliknuti na tapetu

     

 

 

 

  SVETLOVOD VELUX   Miestnosti plné svetla

V každom dome nájdeme miestnosti, ktoré sú z dispozičných dôvodov ochudobnené o denné svetlo. Príkladom môžu byť predsiene, chodby, kúpeľne alebo šatníky, ktoré bývajú často bez umelého osvetlenia temné a ponuré. Svetlovody VELUX sú jednoduchým riešením, ako priviesť prirodzené denné svetlo aj na miesto, kde to doteraz nebolo možné.

 Prídte sa pozrieť ako funguje svetlovod ,priamo do našej predajne.

 

 

 

 


Figaro 11 - posuvná škridla
Táto škridla sa vyrába v závode Hranice, TONDACH Česká republika, s.r.o. 
Na slovenský trh ju uvádzame v týchto povrchových úpravách:
PRÍRODNÁ–00; ENGOBA ČERVENÁ–10; ENGOBA HNEDÁ–13; ENGOBA ČIERNA- 40;
Ide o veľkoformátovú škridlu so spotrebou min. 10,9 ks/m2 , ktorá svojim
posuvom pri latovaní 34,0 – 38,5 cm výrazne uľahčuje prácu pri pokládke strechy

 


Chcem vyhrať strechu

 

 


NOVINKY 2015:

Svetlovod VELUX Novej Generácie (TWR, TLR) – vybavený jednoduchým flexi-click systémom pre spojenie jednotlivých dielov. Montáž tubusu je možná zo strechy vďaka odnímateľnému krídlu a úplne nový difúzer v dizajne EdgeGlow umožňuje lepšie a prirodzenejšie rozptýlenie denného svetla. Vďaka menšiemu baleniu a nákladom na prepravu sme znížili cenu svetlovodu o 24 % !

Rímska roleta VELUX – v dvoch farebných kolekciách. Prvá kolekcia je inšpirovaná prírodou a je charakteristická svojimi zemitými farbami. Druhá kolekcia vznikla v spolupráci s holandskými dizajnérmi Scholten & Baijings a je inšpirovaná zmenou denného svetla od úsvitu až po súmrak.

Manuálne ovládaný svetlík CVP – pomocou tyče je ho možné otvoriť až do výšky 11 cm a má veľmi priaznivú cenu.

Strešný balkón Cabrio® Novej Generácie (GDL) – teraz v dvoch veľkostiach pre ešte viac denného svetla a čerstvého vzduchu.

Nová kolekcia roliet a žalúzií VELUX – viac než 100 nových farieb a vzorov pre Vašich zákazníkov pri nezmenených cenách.


  

 

Klub Rigips pre všetkých držiteľov montážneho preukazu
Rigips pripravil na svojej webstránke www.rigips.sksamostatnú sekciu Klub Rigips, do ktorej sa dostanú výlučne držitelia montážneho preukazu – preškolení (**), pokročilí (***) a profesionáli (****).


 

ISOVER prináša na trh opäť nový produkt. Tepelná, akustická a protipožiarna izolácia v jednom výrobku
Izolačné dosky ISOVER TOPSIL sú tepelnoizolačné čadičové dosky zvlášť vhodné na izolovanie odvetraných fasád, drevostavieb, priečok, šikmých striech a stropov. Možnosť použitia v rekonštruovaných objektoch aj novostavbách.


sa zmenil na   

 

A prišiel na trh s novou  škridlou SYNUS

Synus  je betónová strešná krytina s jedinečným vlnitým profilom – sínusoidou. Je vyrobená z vysokokvalitného farbeného betónu s dvojnásobnou povrchovou úpravou.  

Svojou hmotnosťou pod 4kg/ks je priamo predurčená na rekonštrukcie starších budov, a zároveň svojím elegantným tvarom bude pýchou všetkých novostavieb.

je to jedna z najľahších škridiel značky Terran je mimoriadne trvácna je odolná voči víchriciam a mrazom poskytneme Vám na ňu 30 ročnú záruku

 


         

Nový Baumit Cenník od 1. marca


Teplejšie počasie a ubúdajúci sneh nám dávajú čoraz zreteľnejše najavo, že sa blíži štart novej stavebnej sezóny, s ktorým sa v Baumite spája i vydanie nového cenníka.


V novom Baumit Cenníku, platnom od 1. marca 2015 nájdete opäť viaceré zaujímavé inovácie - nový tepelnoizolačný systém Baumit Power s extrémnou mechanickou odolnosťou, inovovaný tepelnoizolačný systém Baumit Star s novou stierkou StarContact White, ktorá umožňuje nanášať povrchovú úpravu bez penetračného náteru alebo systém Baumit Beto pre sanáciu betónových balkónov, loggií a pod.


                              

Novinky 2015:         Bramac cenník 2015  Bramac katalóg 2015

- Bramac Klasik s povrchovou úpravou ThermoProtector - v atraktívnej farbe "mokka", ktorá vďaka obsahu reflexných prvkov chráni strechu pred nežiadúcim prehrievaním.
Pozn.: Z dôvodu rozbehu výroby bude tento model k dispozícii v predaji od 1.4.2015

- Braas Rubín 13 - keramický model krytiny v špičkovej nemeckej kvalite vo formáte 13 ks/m2

- Strešná fólia Braas Maximum 2S - robustná 3-vrstvová difúzna fólia s výstužnou mriežkou na báze polyesteru, určená na izoláciu i debnenie, s 2 lepiacimi páskami zabezpečujúcimi vetrotesné prepojenie jednotlivých pásov fólie, s plošnou hmotnosťou až 200g/m2

- Držiak laty hrebenáča univerzálny - umožňuje uchytenie laty hrebenáča aj na nadkrokvovú izoláciu Bramac Therm

- Príchytky škridiel Bramac Clip - s jednoduchou a rýchlou inštaláciou bez potreby náradia, pre použitie na napredávanejšom modeli krytiny Bramac Klasik, v rozmeroch pre latovanie 4x6 cm a 3x5 cm

- Hliníkový vetrací pás 5m - v 2 farebných verziách: tehlovočervená/antracit, hnedá/biela; prémiový výrobok s odolným kovovým telom

- Flexibilný zvod Rainflex 100 - riešenie pre dočasné odvodnenie odkvapových žľabov počas stavby, kedy ešte nie je hotová fasáda domu a nie je možné namontovať definitívne odkvapové žľaby

- Bramac M Glue - prípravok na lepenie univerzálnych prvkov pre ukončenie strešnej krytiny (Bramac Wakaflex, Easy Flesh) na vlhký podklad a aj na plech

- Bramac Therm Basic - nadkrokvová izolácia pre použitie na tvarovo zložité strechy a aj na ploché strechy. Strešná fólia nie je jej súčasťou, ale osádza sa až po pokládke panelov Therm Basic - toto riešenie šetrí použité množstvo fólie. V kombinácii s reflexnou fóliou Bramac Clima Plus 2S, poprípade aj s krytinou s povrchom Protegon (Tegalit) alebo ThermoProtector (Klasik) vie vytvoriť veľmi účinný systém pre ochranu strechy pred prehriatím.

- Pokrývačské pomôcky značky Freund - nová ponuka praktických pomôcok pre prácu pokrývačov od renomovaného nemeckého výrobcu


 

Upozorňujeme na nový cenník  na rok 2015 


 

Upozorňujeme na nový cenník Tondach na rok 2015   


     

Upozorňujeme na nový Cenník Weber - Terranova na rok 2015


 

 

 

 


606755

15.10.2019
Úvodná stránka